Dveřní systémy SULKO


U všech typů dveřních systémů SULKO klademe velký důraz na precizní technické provedení i vysokou estetickou hodnotu. Dveře vyrobené ze čtyř- nebo pětikomorového systému mají zpevněný profil, jehož masivní výztuhy jsou v rozích spojeny. Mezi bezpečnostní prvky dveří patří robustní závěsy na pantech a hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem. SULKO nabízí dveře dělené podle přání zákazníka, dveře s ozdobnými výplněmi a mnoho dalších atypických řešení.


Posuvné dveřní systémy


Posuvné dveře zajišťují přirozené a elegantní propojení interiéru se zahradou. Tento systém posuvných dveří, který se otevírá jen v jedné rovině, šetří prostor a přitom umožňuje pohodlný průchod i manipulaci.


Hliníkové dveře


Každý materiál má své nejlepší využití. Pro extrémně namáhané prvky doporučuje SULKO použití hliníku, který zvláště u vchodových dveří velkých panelových domů lépe zvládá manipulaci v řádu několika set otvírek denně. Hliníkové profily jsou vybaveny přerušeným tepelným mostem, což umožňuje minimalizaci tepelných ztrát. Tento systém je nabízen nejenom ve čtyřech základních barvách, ale také v celém spektru barev RAL.